Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Pořadatelé

ořadatelem série Festivalů  fantazie je nestátní neziskový spolek SFK Avalon o.s., založený v r. 2001 členy sci-fi klubu Avalon (od r. 1994). Cíle a prostředky sdružení jsou popsány ve stanovách SFK Avalon. Prostor pro spolupráci je otevřen pro jednotivce Chci pořádat i pro společnosti a organizace Chci  pomoci nebo Partnerství PragoFFest.

SFK Avalon má 4 zaměstnance. Ostatní pořadatelé, vedoucí programových linií a autoři pořadů připravují a realizují festivaly ve volném čase. Za stovky hodin dobrovolné práce dostávají jen symbolickou odměnu. Příjmy festivalu věnují zlepšování programu, organizace a technického zajištění. Partneři festivalu zajišťují část programu a ceny do turnajů, pomáhají s propagací, částečně přispívají na provoz herny, účast hostů a podobně. Většinu programu dobrovolně zajišťují desítky fanouškovských klubů a jednotlivců z celé ČR.

Přes dobrovolnický charakter se pořadatelé snaží o profesionalitu a mají zodpovědnost za pronajaté majetky a bezpečnost účastníků. To zvyšuje nároky na dodržování Pravidel účasti. Pomozte prosím i včasným upozorněním na drobné nedostatky, které se dají napravit. Pořadatele ve službě lze poznat dle triček a pořadatelské visačky, mimo službu dle visačky.

Hlavní pořadatelé

Ing. Václav Pravda

ředitel festivalu

Strategie rozvoje, partnerství a spolupráce, celková organizace, budovy, program, web, hosté, marketing, granty, řízení provozu


Monika Balounová

asistentka festivalu

Podpora ředitele a vedoucích festivalu. Administrativa, zpracování přihlášek a ubytování. Zásobování občerstvení.


Ing. Tomáš Bačkovský

zástupce ředitele

Vedoucí heren: PC herna a konzole, deskovky a kartičky, DDR, RPG ..., Starost o partnery. Zastupování ředitele festivalu.


Radek Novický

zástupce ředitele

Vedoucí ubytovacích prostor: provoz, vchodové služby. Speciální úkoly. Zastupování ředitele festivalu.


Marek Augustin

vedoucí recepce

Vedení recepce festivalu. Vstupenky, výdej materiálů, prodej místenek a upomínkových věcí. Informační služby.


Kontakty

Přímé maily na vedoucí pořadatele najdete v jejich jménech. Ostatní  kontakty.