Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Extra program

Zahájení PragoFFestu

28. 1. ve 21 hodin

Ve Velkém sále č. 1 v přízemí. Přivítáme účastníky, představíme hosty, partnery, speciální pořady a programové i organizační novinky PragoFFestu. Projekce vybraných fotografií z PragoFFestu 2015.

The Chamber: Hackerovo doupě

29. - 31. 1.

The Chamber je provozovatel únikových her v Praze a Hackerovo doupě patří k nejlépe hodnoceným hrám v ČR. Můžete si vyzkoušet 15 minutové demo právě této hry. Čeká na vás skutečná výzva ve skvělém a velmi atmosférickém provedení! Více zde.

Fénix ProDabing

29.1. 9-16 h., místnost 18

Amaterská dabingová skupina Fénix ProDabing pro vás připravila přednášku o dabingu, dabingovou soutěž a ,,Dabing na zkoušku" v improvizovaném studiu v místnosti č. 18. Více zde.

MIstrovství ČR v počítačových hrách

Jako v uplynulých třech letech zahájí novou sezónu oficiálního MČR festival fantastiky a her PragoFFest. Více podrobností později.

PragoCosplay


30. 1. ve 21 h.

Závěrečný večer PragoFFestu rozzáří kostýmová soutěž PragoCosplay. Více informací později.

Více zde na webu nebo na FB.

MatFFyz EXPO


29. - 30. 1. od 10 do 22 h. ve vestibulu v 1. p.

Spolupráce s Matematicko-fyzikální fakultou a Filosofickou fakultou Univerzity Karlovy přináší na PragoFFest pořady nejen v rámci FutureConu a předváděcí stánky s populárními pokusy a vychytávkami! Více zde.

Rebel Legion


29. - 31. 1. v herně

Členové Star Wars kostýmové organizace se představí v kostýmech u svého propagačního stánku. Více zde.

Bibliobus Oskar


29. - 30. 1. od 10 do 18 h. před vchodem

Pojízdná knihovna přímo před Modrou školou nabídne výběr sci-fi a fantasy. Vezměte si průkazku! Nemáte? Nevadí, vystaví vám ji na místě.

Prezentace hry Shogi


31. 1. v 1. patře

Přijďte si zahrát oblíbené japonské šachy se srozumitelnými symboly. Více zde.

Muzeum videoher

Chcete vidět, jak začínaly vaše oblíbené herní série, zavzpomínat na hry, které jste hráli jako malí? Navštivte Muzeum Videoher! Emulátory starých konzolí a operačních systémů, více než sto vybraných her. Více zde.

Výstava obrazů

Připravujeme výstavu obrazů. Více informací později.

Prodej knih, figurek, her, doplňků...

Nákup za festivalové ceny. Knihkupectví Čáslavská, zejména figurky Sběratelský ráj, herní oblečení a šperky Gamlery, fantasy doplňky Fantasy obchod, placky Button Factory, Minecraft a YouTube doplňky Real Geek, deskové hry Albi, Mindok, RexHry a další.