Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Další služby

PragoFFest poskytuje rozsáhlé služby. Kromě Ubytování, Občerstvení a stravování a Informačních  služeb i další služby zde popsané. Nebojte se je využít, na základě ohlasů je postupně vylepšujeme a rozšiřujeme, abyste na festivalu mohli strávit skvělý prodloužený víkend.

Zdravotník, lékárnička

Na festivalu je certifikovaná zdravotní služba na zavolání na telefonní číslo Doplníme. Lze ji rovněž zavolat od vstupní služby, recepce a dalších pořadatelů s vysílačkami.

Zdravotní služba disponuje potřebnými znalostmi, vybavenou lékárničkou. Za využití zdravotní služby ani léky apod. se neplatí, naopak veškeré případy poranění, nevolnosti či dalších zdravotních problémů konzultujte se zdravotní službou.

Asistence dětem

Na PragoFFestu nenabízíme služby dětského koutku s odborným dozorem jako na Festivalu fantazie. Ale nabízíme možnost využít kontaktní osobu pro děti mladší 15 let. Stačí přivést dítě na festival s písemným souhlasem k účasti, na recepci požádat o asistenční službu, seznámit dítě s asistenční službou a vyměnit si kontakty, aby i dítě mělo telefonní číslo na asistenční službu a na HOTLINE pro případ potřeby.

Šatna, ztráty a nálezy

Šatna slouží pro odkládání batohů, bund apod. Za věci odložené mimo šatnu neručíme. Odkládání batohů a spacáků a zimních bund apod. v programových prostorách conu je zakázáno. Věci vydáváme pouze na základě správného šatnového lístku. Šatna je zdarma a je otevřena po celou otvírací dobu festivalu. Šatna zároveň slouží jako ztráty a nálezy z aktuálního festivalu. V šatně si rovněž můžete nechat nabít mobil, baterky apod.

Nabíjení mobilů a notebooků

Nenechávejte nabíjet své mobily a notebooky bez stálého dozoru, přijdete o ně. Využijte možnost nabití v šatně nebo v technickém centru.

Fotografování a profesionální tisk fotografií

Vyfotografujeme vás před profesionálním pozadím a s použitím profesionálních světel - s vaším idolem, kamarádem, kostýmovaným účastníkem apod. Cena vyfotografování 25 Kč.

V profesionálním fotolabu obratem vytiskneme námi fotografované nebo vaše vlastní fotografie (na SD kartě, USD flash paměti) ve velikosti A5. Cena tisku fotografie 25 Kč.

Podrobnosti o dostupnosti této služby doplníme.

Služby pro tisk, přednášející apod.

  • počítače s připojením na internet
  • skenování, kopírování a tisk textů pro přednášku nebo soutěž, tisk čb plakátků (jen celkově světlých, ne tmavé plochy!) pro propagaci přednášky, v rozumném množství zdarma
  • nabití baterií do foťáku, mobilu

Služba je umístěna v Tiskovém a technickém centru v místo doplníme. Technici na požádání pomohou. Ubezpečte se, že na vašich flash USB discích a dalších datových nosičích nejsou viry!

Půjčovna

Pumpička. Nafukovat pusou velkou matraci (máte-li pro spaní ve spacáku) je náročné. Nabízíme k zapůjčení velkou rychlopumpu u služby kontrolující vstup do ubytovacího prostoru ve 2. a 3. patře. Po použití vraťte obratem nebo zaúkolujte vrácením toho, komu půjčíte pumpu!

Varná konvice pro hráče RPG. V noci při hraní přijde vhod horký čaj či polévka. V čajovně si lze při zavírání zapůjčit varnou konvici, konvici a šálky. Podmínkou je prokázání totožnosti, složení zálohy 50 Kč a vrácení všeho v pořádku ráno při otevření čajovny. Nebude-li včas vráceno, záloha propadá pořadateli.

Ceny pro soutěže

Pořádáte-li soutěž v rámci programu, poskytneme vám zdarma ceny pro vítěze (knihy, časopisy, komiksy, placky, DVD, hry, drobné FF dárky). S předstihem před soutěží poproste v kanceláři pořadatelů.

Prodej knih, her, figurek, triček, DVD, CD...

Díky spolupráci s partnery si můžete na FanCity nakoupit zajímavé zboží s festivalovými slevami. Knihy, hry, figurky, trička, DVD s filmy, CD se soundtracky, fantasy a anime doplňky, placky ... Prodej knih, CD a figurek a fantasy zboží probíhá převážně ve vestibulu a v herně.